placeholder

EXTREMPARK HAKKINDA

Ağaçların arasında doğa ile baş başa olan, büyükten küçüğe herkese hitap eden EXTREMPARK BURSA sizlere benzersiz bir macera deneyimi yaşatıyor.
Marmara Bölgesi’nin en büyük macera ve etkinlik parkı olma özelliği taşıyan EXTREMPARK BURSA, zaman zaman şehrin gürültüsünden uzaklaşarak yemyeşil doğanın içerisinde rahatlık ve mutluluğu arayanlar için adeta biçilmiş kaftan.
EXTREMPARK BURSA içerisinde adrenalini hissederek heyecan dolu anlar yaşayacağınız Türkiye’nin en büyük İpli Parkurlarından biri, 2000 m2 alan üzerine kurulu çocuklar için Macera Alanı, 15 m yüksekliğinde yarışma yapılabilecek Tırmanma Duvarı, Serbest Atlayış, Dev Salıncak, Dev Trambolin, Salto Trambolin, Bungee Trambolin, Suni Kayak Merkezi,1 Km’lik Türkiye’nin en uzun Dağ Kızağı-Alpin Croster, Zip Line ve Tubing eşinizle, çocuklarınızla ve ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Seyir Terasları, içeceklerinizi yudumlayıp manzaranın keyfine varabileceğiniz Teras Cafeler barındırmaktadır.

EXTREMPARK BURSA, toplam 1.240.000 m2’lik alana sahip ve içerisinde, piknik alanları, 3,5 kilometre parke yol, 6,5 kilometre yürüyüş yolu ve bisiklet yolu ile bir doğa cenneti olan BURSA ATATÜRK KENT ORMANI’nda 76.000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur. Her yaştan ziyaretçiye uygun alternatifler sunan EXTREMPARK BURSA, özellikle aile piknik alanı ile ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz bir tesis olma özelliğini taşımaktadır. EXTREMPARK BURSA, doğa ile iç içe, orman, aktivite parkurları ve diğer tüm aktivite ve hizmetlerini kapsayan bütünleşik konseptiyle Bursalıların en yeni ve en gözde aile eğlence ve dinlenme merkezi olarak 4 mevsim siz misafirlerini bekliyor…

EXTREMPARK PHOTOGRAPHY

Siz eğlenirken bizlerde sizin doğal hallerinizi fotoğraf çekiyoruz. Özellikle macera adrenalin ve hızın yüksek olduğu aktivitelerde son teknoloji ekipmanlarımız ile çekliğimiz fotoğraf ve videoları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

  • Dağ kızağı Extrem foto ile adrenalini yüksek doğal fotoğrafınızı
  • Dağ kızağı Manzara foto ile Bursa manzaralı fotoğrafınızı
  • Serbest alanda ise farklı doğal hallerinizi fotoğraf çekmekteyiz.

Book your visit online and save 10%

WhatsApp chat